Blue Lily, Lily Blue - Kék liliom - A Hollófiúk 3.
Maggie Stiefvater |
|
Elérhetőség: | Raktáron |
Szállítási díj: | 1.390 Ft |
|
Leírás
„Az álom veszélyes műfaj, ám az ébredés talán még veszélyesebb.
Blue Sargentnek szerencséje volt. Életében először olyan barátokra lelt, akikben megbízhat, akik nem vetik ki maguk közül. A hollófiúk befogadták őt, és jóban-rosszban kitartanak mellette.
A szerencsével azonban az a legnagyobb baj, hogy forgandó.
A barátaid elárulhatnak.
Az anyukád eltűnhet.
A látomásaid megtéveszthetnek.
A magabiztosságod meginoghat.
A karakterek bocsánat a kifejezésért halálosak. És a hangnem, ami egyszerre baljós, rejtélyes és rémisztő, tökéletesen illik a tartalomhoz. A Kék liliom Blue Lily, Lily Blue igazi gyöngyszem. (Booklist)
Ahogy már megszokhattuk, ezt a könyvet is Stiefvater borotvaéles jellemrajzai, száraz humorral megírt párbeszédei, valamint egyedi metaforái és szófordulatai teszik pazar, izgalmas olvasmánnyá. (Publishers Weekly)
Gyerekek, én kifekszem Maggie Stiefvater könyveitől! Hogy őszinte legyek, ez a rajongás már-már a megszállottság határát súrolja. De mit tegyek, ha a nő ontja magából az olyan könyveket, mint ez itt? (Amy T)
Ha az előző két könyvön lerágtátok a körmötöket, MI LESZ VELETEK MOST?
(Tonyalee)
Maggie Stiefvater az őrült befejezések királynője. Ledobja a bombát (...) aztán elvárja, hogy cafatokban lógó idegekkel éld az életed, amíg meg nem jelenik a következő könyve. MIÉRT IMÁDLAK MÉGIS ENNYIRE, MAGGIE?!?
(sgunn)
Sötétebb, merészebb, és olyan gyönyörű!
(Kristel V.)
Lépj be! Remélj!"
Paraméterek
Kiadó | KÖNYVMOLYKÉPZŐ KIADÓ KFT. |
Oldalak száma | 398 |
Borító | PUHATÁBLÁS, RAGASZTÓKÖTÖTT |
Súly | 468 gr |
ISBN | 9789632452258 |
Nyelv | MAGYAR |
Kiadás éve | 2015 |
Sorozat | VÖRÖS PÖTTYÖS KÖNYVEK |
Fordító | Molnár Edit |