Barion Pixel
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Ludas Mátyás - I. évfolyam 2. szám

Ár:
999 Ft
949 Ft
Kedvezmény: 5%
Elérhetőség: Raktáron
Szállítási díj: 940 Ft
Menny.:db

Vásárolj 10.000 Ft felett és válassz 1 db ajándék könyvet! Az ajándékot a "kosárban" tudod kiválasztani. 

Leírás

Szőke férfi – Trunkó Barna a férfiról, akinek a fején azért nincs rendszámtábla, mert 50 köbcenti alatt nem kötelező.

Thália mosolya – Anekdoták első kézből: Kalmár Tibor felidézi a Csortos Gyulával, Feleki Kamillal és Kellér Dezsővel kapcsolatos emlékeit.

Egy férj agyában – Mikes György zseniálisan humoros írása 1965-ből, amely gyakorlatilag a 2015-ös Agymanók című animációs film előképe. Sajdik Ferenc illusztrációival!

Mű-műélvezet – Házi karikaturistánk, Halász Géza ismét írásra adta a fejét, és utópiája illusztrációját ezúttal is a robotértelemre bízta.

Ilyenek vagyunk mi – Papp Riki sorozatának második része: amiről a zsidóviccek mesélnek.

A kalodába zárt unoka esete – Pataki Éva, a technikás nagymama csetlése-botlása az unoka összecsukható babakocsijával.

Hej, Rigó, Rigó, te részeges ló… Cápák között – Majláth Mikes László elképzelte, mi lenne, ha például a töltőtoll feltalálója bekerülne a népszerű tévéműsorba.

Anya idegei homokban hevernek – gyerekszemmel egy család vívódásairól: „nagyon megromlott” a pénz, így dönteni kell, hogy a tengerhez menjenek vagy új használt kocsit vegyenek.

Azok a vidám kilencvenes évek – Odze György felidézi, amikor a posztjáról frissen lemondott Bokros Lajos azt mondta a londoni reptéren a bevándorlási tisztviselőnek, hogy munkanélküli.


ROVATAINKBÓL

Vicckúra – Közismert tény: a nevetés a legjobb orvosság, ehhez kínáljuk a legjobb vicceket és karikatúrákat.

Mémészet – Halász Géza ismert műalkotásokat formált át a maga képére. Egyik-másik alkotás még mozog is, csak célozza meg a QR-kódot a mobiljával.

Aranyköpések – Emlékezetes, mosolyogtató mondások magyar és külföldi hírességektől.

Állatságok – A legjobb karikaturisták mindenféle állatos rajzai.

Képalákupa – Mutatunk egy rajzot, találja ki hozzá a legjobb képaláírást, és nyerje meg a karikaturista dedikált művét.

Külföldről támogatott oldal – A Cartoon Movement jóvoltából összegyűjtöttük a legjobb nemzetközi karikatúrákat.

Keresztrejtvény – Fejtse meg a poént a „rács mögött”!

Paraméterek

Méret 210 x 276 mm
Terjedelem 56 + 4 oldal
ISSN 9772939873802-23001
Illusztrációk SZÍNES

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Keresés